Bu Ay Netflix'de Neler Var ? Aralık 2018

Dolu dolu geçen #Kasım ayından sonra Netflix'in Aralık 2018 programıda belli oldu. Netflix'de Aralık 2018'de bizleri hangi içerikler bekliyor bir bakalım...Hakan: Muhafız (14 Aralık 2018)


Evet, nihayet Netflix'in Türk yapımı ilk dizisi The Protector 14 aralık 2018 tarihinde tüm dünyada aynı anda yayına giriyor. 

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Perfume (21 Aralık 2018)


İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip olan parfümcü, yatılı bir okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Amacı onların esanslarını çıkarıp kusursuz kokuyu yaratmaktır.

Dogs Of Berlin (7 Aralık 2018)


Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin’in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Nailed It ! Holiday ! (7 Aralık 2018)


Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı.


Fuller House: 4. Sezon (14 Aralık 2018)


Tanner-Fuller-Gibbler aileleri bol bol kahkahayla geri dönüyor. DJ ve Steve arasındaki aşk yeniden alevleniyor. Ayrıca aileye yeni bir üye katılmak üzere.


Travelers: 3. Sezon (14 Aralık 2018)


Travelers’ın üçüncü sezonunda, Grant MacLaren ve gelecekten gelen, iyi eğitimli ekibi sadakat, güven, ölüm gibi kavramların yanı sıra Yapay Zeka’nın giderek artan gücüyle başa çıkmaya çalışırken sınırları iyice zorlanır. Dünya artık onların varlığından haberdar olduğu için, Yolcular izlerini gizlemek ve dünyayı kurtarma görevlerini yerine getirebilmek için FBI ile birlikte çalışmak zorunda kalır. Fraksiyon’u durdurmaya, Yolcu 001’i bulmaya ve giderek bozulan kişisel ilişkilerini düzeltmeye çalışırken her biri kırılma noktasına gelir.


İnsıde The Real Narcos (14 Aralık 2018)


Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, ilgili kişileri öğrenmek ve operasyonlarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru’daki uyuşturucu kartellerinin içine sızar.


The Ranch: 6. Kısım (7 Aralık 2018)


Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar.


Black With The Ex (21 Aralık 2018)


Yıllar geçtikten sonra, dört bekar, unutamadıkları eski sevgilileri ile yeniden bir araya gelecekler. Ama eski aşkları onlar hakkında aynı şeyleri hissedecek mi?

Instant Hotel (28 Aralık 2018)


Avustralyalı ev sahiplerinden oluşan takımlar, evlerini bir gece kiralayarak en iyi ‘Instant Hotel’ ünvanı için yarışırlar.

The Casketeers (21 Aralık 2018)


Waitakere Cenaze Hizmetleri’ndeki karı koca ekibi, yaslı ailelerle anlayışlı ve duygusal bir şekilde çalışıyorlar.

Yummy Mummies (28 Aralık 2018)


Yeni doğmuş bebeklerle kaotik yeni bir gerçekliğe dönüşen, hamilelik boyunca kıskanılacak yaşam tarzlarına sahip dört genç anneyi takip edin

The Sound Of Your Heart: Reboot 2. Sezon (3 Aralık 2018)


Webtoon çizeri Cho Seok, yepyeni oyuncu kadrosuyla tekrar çekilen bu yapımda, daha fazla karışıklık, istenmeyen soytarılıklar ve banyo kazalarıyla geri dönüyor.

House Of Cards: 6. Sezon (3 Aralık 2018)


Frank’ın konunun dışına çıkmasıyla, Claire Underwood ilk kadın cumhurbaşkanı olarak kendi başına bir adım atıyor, ama ona miras kalan korkunç tehditlerle karşı karşıya.

The Hook Up Plan (7 Aralık 2018)


Parisli Elsa’nın eski sevgilisi ona asıldığında, en iyi arkadaşları ona yardım etmek için gizli bir erkek eskort tutuyorlar. Ama planları biraz fazla iyi çalışıyor.


El Recluso ( 7 Aralık 2018)


Eski bir denizci, Amerikalı bir yargıcın genç kızını kaçırmaktan şüphelenilen bir çetenin içine sızmak için Meksika’da bulunan bir hapishaneye bir mahkum olarak girer.


Pine Gap (7 Aralık 2018)


Ücra Alice Springs”deki bir istihbarat merkezinin Avustralyalı ve Amerikalı çalışanları, iş stresini ve kişisel ilişkilerini idare etmek için uğraşırlar.

Wanted: 3. Sezon (13 Aralık 2018)


Birbirine zıt iki yabancı olan Lola ve Chelsea, kirli polislerin de karıştığı bir cinayete tanık olur. Suç onların üstüne atılınca ikisi birlik olup kaçar.

Cuckoo: 4. Sezon (14 Aralık 2018)


Bir kariyer inşa etmeyi ümit eden Dale, misafirperverliğini bir deneyime dönüştürürken, avukat Ken, dördüncü sezonda kendi profesyonel meseleleriyle kötü bir şekilde başa çıkıyor.

The Fix (14 Aralık 2018)


Tartışma programının her bölümünde, ünlü komedyenlerden oluşan farklı bir grup dünyanın en zorlu sorunlarını ele alacak ve bunlara kusursuz çözümler bulmaya çalışacak.

Chilling Adventures of Sabrina: Part 1: “A Midwinter’s Tale” (14 Aralık 2018)


Kış gündönümü yaklaştıkça, Sabrina, ciddi sonuçları olan duygusal bir düzeni yönetir ve Susie’nin neşeli planları tehditkar bir hal almaktadır.

Bad Blood (7 Aralık 2018)


Bu geniş kapsamlı suç dizisi, Montreal’in örgütlü suç dünyasına onlarca yıl boyunca egemen olan Rizzuto ailesinin ve ailenin iş ortaklarının gerçek hikayesini anlatıyor.


Inside the World’s Toughest Prisons: 3.Sezon (14 Aralık 2018)


Cinayetten suçlu bulunan araştırmacı gazeteci Raphael Rowe, Kolombiya, Kosta Rika, Romanya ve Norveç’te cezaevlerini ziyaret ediyor.


Sunderland Til I Die (14 Aralık 2018)


Bu belgesel dizisi, İngiliz futbol kulübü Sunderland’i Premier League’den düşmenin getirdiği sorunlarla başa çıkmaya çalıştığı 2017-2018 sezonu boyunca takip ediyor.

Terrace House: Opening New Doors: 5:Kısım (18 Aralık 2018)


Takayuki ve Aya buluşmalarını sürdürüyor, ancak Takayuki gönlünü başkasına kaptırabilir.Yeni üye Shunsuke ise kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.


Diablero (21 Aralık 2018)


Genç bir rahip, kaçırılan bir kızı Meksiko’nun yeraltı dünyasında aramak için bir iblis avcısından ve bir doğaüstü olaylar uzmanından yardım alır ve iyi ile kötü arasındaki doğaüstü mücadele Meksika’nın renkli sokaklarına taşınır.


Tales by Light: 3.Sezon  (21 Aralık 2018)


Üçüncü sezonda üçlü fotoğrafçı grubu Hindistan’ın mahallelerine, Endonezya’nın resiflerine ve Avustralya’nın uzak köşelerine keşif seferleri yapıyor.

7 Days Out (21 Aralık 2018)


Bu belgesel dizisi, Kentucky Derby gibi önemli canlı etkinliklere sahne olan günlerde sahnelerin ardındaki heyecanı ve dramı yakalıyor.

3 Altında: Arcadia Hikâyeleri (21 Aralık 2018)


Arcadia’ya mecburi iniş yapan iki soylu genç uzaylı, galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken ortama uyum sağlamaya çalışıyor.


Tidelands (14 Aralık 2018)


Yaşadığı balıkçı köyüne geri dönen eski mahkum, bir ceset bulmasının ardından hem köyün hem de köyün yarı insan yarı siren sakinlerinin sırlarını açığa çıkarır.

Alexa & Katie: 2. Sezon (26 Aralık 2018)


Alexa kanserle mücadele etmektedir. Ama bir yandan da en iyi arkadaşı Katie ile beraber liseye başlamaktadır ve kendisini bekleyen her şeye karşı hazırlıklıdır.

Selection Day (28 Aralık 2018)


Mumbai’nin 19 yaş altı kriket takımının seçmelerine katılıp abisinin rakibiyle karşılaşan 14 yaşındaki bir çocuğun tüm dünyası değişmeye başlar.

Murder Mountain (28 Aralık 2018)


Humboldt County, California’da kaybolan bir adam, tehlikeli ve savunulamaz bir şiddet, uyuşturucu ve ilgisiz polis ağını açığa çıkarıyor.
Yorum Gönder

Yorum Gönder