Tonguç 8. Sınıf İngilizce ile Başarıyı Yakalayın

Her geçen gün önemi daha da artan İngilizce, okul derslerinde de kendini önemli hale getirmiştir. Özellikle dil üzerine hedefleri olan ve daha çok dil üzerine yoğunlaşan öğrenciler tarafından tercih edilse de, yeni sınav formatında belirli sayıda İngilizce sorularının da olması birçok öğrenci için önemli bir ders haline gelmesini sağlamıştır. Sınavlarda yüksek başarı elde edip, farkı açmak isteyen öğrenciler için 8. sınıf İngilizce oldukça önemli bir derstir. Tonguç Akademi'nin 8. sınıf İngilizce soru bankası ve yardımcı ders kitapları ile başarınıza başarı katabileceksiniz. Özellikle sınava hazırlanan öğrencileri en çok tedirgin eden konulardan birisi de, mevcut sınav sisteminde yapılan değişikliktir. Bu durum öğrenciler üzerinde ağır bir yük gibi görünse de, öğrencinin başarısını ve hedeflerine ulaşmasını amaç edinen yayınevi tarafından hazırlanan kaliteli soru bankaları, konu anlatımları ile çok rahat çalışılabilecektir.

8. Sınıf İngilizce Soru Bankası


Hem sınava hazırlanmayı kolaylaştıracak hem de daha önceki öğrenilen konuları pekiştirecek şekilde hazırlanan 8. sınıf İngilizce soru bankası kitabı ile kendinizi daha da geliştirebilecek ve sınava hazırlayabileceksiniz. Daha önce LGS'de çıkmış ve çıkabilecek sorular ile kelimelere yönelik testleri kapsayan, başarı odaklı sorulardan hazırlanan İngilizce taktikli soru bankası her öğrencinin başucu kitabı olmalıdır.Geleceğin umudu olan gençlere yönelik olarak, önemli yayınevi olan Tonguç tarafından hazırlanan İngilizce taktikli soru bankası kitabında sadece salt soru değil çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Özet konular, müfredata uygun yazılar, uzman kişiler tarafından titiz bir şekilde incelenip hazırlanan testlerden oluşmaktadır. Aynı zamanda hem okul dersine odaklı başarıyı hem de ortaöğretime geçişe hazırlayan sorulardan oluşmaktadır. Soru bankaları sadece sorulardan oluşmayıp, kısa konu özetleri de içermektedir.


8. Sınıf İngilizce Denemeleri


Konu anlatımlı ders kitapları ve sınava hazırlık kitaplarında, öğrenilen konuları test edip pekiştirmek için hazırlanan 8. sınıf İngilizce denemeleri, öğrencinin kendisini test etmesi için hazırlanmıştır. Hem genel olarak hazırlanıp bütün konuları kapsayan genel denemeler hem de her konuya özel hazırlanmış testler ile öğrenilen konular test edilip, bilgi ölçülebilecektir. Böylece hedefe ne kadar yakın veya uzak olduğunu ne kadar daha çalışması gerektiği öğrenilebilecektir.Müfredata uygun kaliteli sorulardan hazırlanan ve müfredat dışına çıkmayan konular ile sınava çok rahat hazırlabilirsiniz. Tonguç Akademi 8. sınıf İngilizce denemeleri o yıl görülen bütün konuları kapsayarak hazırlanabileceği gibi, genel bir şekilde geçmiş dönemlerde görülen konuları kapsayarak hazırlanılabilmektedir. Hem döneme ait denemeler hem de geçmiş dönem konularını kapsayan denemeleri çözmek öğrencinin lehine olacaktır.
Yorum Gönder

Yorum Gönder